Szczęśliwa Trzynastka (7). Lubię ludzi z pasją.

Nie za bardzo wiem, jak to się stało, ale zanim się zorientowałam, minęło 30 kwietniowych dni. Może wiosną czas płynie po prostu szybciej? Nie macie czasem takiego wrażenia? Z pewnością czas płynie szybciej  – i to nie tylko wiosną – temu, kto ma jakąś pasję, kto ma głowę pełną wspaniałych pomysłów i planów do zrealizowania.

Ostatnio czas upływa mi bardzo szybko, ale mimo to staram się żyć uważnie. Zatrzymuję się od czasu do czasu, żeby dostrzec i zapamiętać dobre chwile. Kolekcjonuję dobre wspomnienia.

Kwietniowa Szczęśliwa Trzynastka:

  1. Kreatywny poranek i śniadanie w Dynia Resto Bar w Krakowie

Lubię czasem przenieść swoje biuro do kawiarni i popracować w innym otoczeniu, niż zwykle.

ogródek kawiarni Dynia w Krakowie

2. Spacer po Łazienkach Królewskich

Przy okazji wyjazdu służbowego do Warszawy wybrałam się na spacer po Łazienkach. Było pięknie, ale wiewiórki ciągle pchały się w kadr:-)

wiewiórka w Łazienkach Królewskich w Warszawie

3. Sympatyczne spotkanie z grupą przyjaciół z czasów studiów.

Nie widzieliśmy się od kilku lat. Były więc emocje, okrzyki radości i dużo opowieści. I jeszcze więcej wspólnych wspomnień. To spotkanie było jak … powrót do bezpiecznego portu.

4. Ciepły kwietniowy wieczór i spacer po Bulwarach Wiślanych w Krakowie

Kraków - Bulwary Wiślane wieczorem

5. Wiosna!

Wiosna z tymi wszystkimi pięknymi odcieniami zieleni, z kolorowymi kwiatami, radosnym śpiewem kwiatów i kwitnącymi sadami.

Bulwary Wiślane w Krakowie wiosną

6. Wagary

Nie ma wiosny bez ucieczki na wagary, prawda? Wie to każdy uczeń. Ale najfajniej jest chodzić na wagary, gdy już się pracuje:-)

Wzgórze Wawelskie w Krakowie

7. Obłędnie pyszne smoothie z mango i malin, które zrobiłam sobie na śniadanie.

8. Celebrowanie poranków.

Zjedzone bez pośpiechu smaczne śniadanie, aromatyczna kawa, wypita na balkonie przy akompaniamencie śpiewu ptaków, ulubiona muzyka, kilka stron inspirującej książki – to mój sprawdzony przepis na dobry początek dnia.

9. Spotkanie z Kubą, autorem bloga Plecak Wspomnień www.plecakwspomnien.eu

Na spotkaniu Kuba Rydkodym opowiadał o swojej fascynującej dwumiesięcznej podróży autostopem do Pekinu.

Uwielbiam ludzi z pasją. Uwielbiam ich słuchać. Inspirują mnie do działania i spełniania swoich marzeń. Są wspaniałym dowodem na to, że pasja nadaje smak życiu, że robiąc to, co się kocha, można dokonać niesamowitych rzeczy.

10. Udział w spotkaniu „PR-em PO MAPIE” z cyklu Komu Komunikacja

Ciekawe i inspirujące spotkanie zorganizowane przez Magdalenę Grochalę i Łukasza Majewskiego, dotyczące m.in. komunikacji w podróżowaniu i turystyce, reklamy atrakcji turystycznych i krakowskiego szlaku street artu.

11. Rowerowi podróżnicy. Rowerem z Polski do Singapuru.

Jednymi z prelegentów podczas wspomnianego spotkania „PR-em PO MAPIE” byli Iwona i Krzysiek Nowakowie, którzy wybrali się w rowerową podróż z Polski do Singapuru. Spędzili w podróży 11 miesięcy, odwiedzili 22 państwa i mają w nogach ponad 24 tysiące km.
Czy wspominałam już o tym, że uwielbiam ludzi z pasją?

Jeżeli jesteście ciekawi ich wrażeń z podróży, zajrzyjcie na ich blog Road to Nowhere

12. Rowerowe wycieczki po okolicy

Moje rowerowe wycieczki po okolicy to oczywiście nic w porównaniu z podróżą rowerem z Polski do Azji Południowo-Wschodniej, ale … jest to jednak przejaw mojej pasji:-)

13. Projekt ogród

kwitnące tulipany

Wiecie o mojej fascynacji pięknymi ogrodami. Pamiętacie mój sen o ogrodzie? Właśnie zaczął się spełniać. To znaczy ja zaczęłam go spełniać, bo samo nic się przecież nie dzieje:-) Od kilku tygodni wcielam w życie „projekt ogród” i tworzę moją wymarzoną oazę zieleni. Nie przypuszczałam jednak, że będzie to tak czasochłonny i męczący projekt. A równocześnie dający tyle radości. Całkowicie mnie pochłonął, dlatego ostatnio mniej mnie na blogu.

A teraz wybaczcie, ale uciekam już do ogrodu oddać się swojej pasji:-)
Pasja nadaje smak życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *