Kim jestem?

Jestem kobietą. Na dodatek blondynką.
Wbrew temu, co większość z Was teraz pomyślała, zdałam rozszerzoną maturę z matematyki, skończyłam studia na uczelni technicznej i prowadzę własną firmę. Zdaniem niektórych sporo już osiągnęłam, moim zdaniem najlepsze dopiero przede mną :-).
Wysoko ustawiam poprzeczkę, sobie i innym. Cóż, lubię grać na nosie tym, którzy myślą stereotypami:-)

Jak każda kobieta pełna jestem sprzeczności: lubię życie w biegu, ale czasem potrzebuję się zatrzymać by „naładować baterie”.

Czasem muszę się zatrzymać

Czasem muszę się zatrzymać i pomyśleć, czy zmierzam w odpowiednim kierunku. Jak widać mam tak od dziecka:-) Uwielbiam to zdjęcie… za każdym razem, gdy na nie patrzę muszę się roześmiać.

Wytrwale dążę do celu, choć bywam niecierpliwa. Zazwyczaj spokojna i pozytywnie nastawiona do świata, potrafię wybuchnąć jak wulkan, gdy ktoś przekroczy pewne granice. Z przyjemnością gotuję dla tych, których lubię, ale nie znoszę, gdy ktoś to wykorzystuje. Podobają mi się szpilki, ale nie mam w szafie ani jednej pary.

Mam za to kilka par dobrych butów trekkingowych, bo bardziej niż bieganie po galeriach handlowych i poznawanie najnowszych trendów w modzie pasjonuje mnie chodzenie po górach i poznawanie świata. Ciekawość świata też mam chyba w genach:

Ciekawość świata mam chyba w genach.

Ciekawość świata mam chyba w genach. Już jako dziecko lubiłam odkrywać nieznane zakamarki podwórka…

Mam ogromny apetyt na ciekawe życie. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym je spędzić na kanapie przed telewizorem. Chcę żyć z pasją i czerpać z życia pełnymi garściami.
Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Czytam dobre książki, poznaję nowe smaki, odkrywam miejsca, w których jeszcze nie byłam.

Piszę, bo któregoś dnia postanowiłam zmienić swoje życie. Piszę, aby zatrzymać w pamięci to, co mnie zachwyciło, zainteresowało i zainspirowało. Piszę, bo chcę spełnić pewne marzenia.

Nie jestem doskonała. Mam kilka nałogów: nie zacznę dnia bez mocnej kawy i nie położę się spać bez przeczytania choćby kilku stron dobrej książki. I uwielbiam gorzką czekoladę.

Witaj w moim świecie:-)

Małgośka

P.S. Jeśli chcesz mi zostawić wiadomość (wyłącznie dobrą) lub zaproponować podróż dookoła świata (lub coś równie interesującego) napisz do mnie
Odpowiem, jeśli będzie to coś naprawdę ciekawego. Na nieciekawe rzeczy szkoda mi czasu. Wokół tyle się dzieje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *