Poranek inny niż wszystkie

Jak dobrze rozpocząć dzień? Oczywiście od dobrego śniadania. A jeszcze lepiej od bardzo dobrego śniadania przygotowanego i podanego przez mężczyznę. A najlepiej przez dwóch mężczyzn.

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego niż nakryty do śniadania stół, świeże kwiaty w wazonie i karafki z wodą.

Śniadanie w kinie

Nastawiłam się na coś innego niż świeże owoce i warzywa, deska dobrych serów, hummus i pyszne tosty.

Śniadanie w kinie

Śniadanie w kinie

Śniadanie w kinie

Liczyłam, co najwyżej, na niewielki bufet z przekąskami i wysokie stoliki, przy których połyka się coś w pośpiechu i na stojąco. Bo czego można się spodziewać po śniadaniu w kinie, prawda? I co to w ogóle za dziwny pomysł, żeby w kinie organizować śniadanie??

Śniadanie w kinie?? O tak!!

Otóż jest to bardzo dobry pomysł, a organizatorzy pierwszego „śniadanie w kinie”, na którym miałam przyjemność być dzisiaj rano w krakowskim kinie KIKA, pokazali, że można się spodziewać naprawdę wiele. Spisali się wspaniale i pozytywnie mnie zaskoczyli.

Wyczarowali przytulną salę śniadaniową i serdeczną atmosferę, a dwaj sympatyczni mężczyźni – Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz, autorzy bloga kulinarnego Gotowanie z Pasją – przygotowywali na miejscu pyszne tosty, do wyboru w wersji wytrawnej (z gotowanym na parze łososiem i borówkami, z dodatkiem koperku, musztardy oraz chrzanu) lub słodkiej (z wiśniami i płatkami owsianymi).

Po śniadaniu wszyscy, najedzeni i szczęśliwi, przenieśli się do sali kinowej, żeby obejrzeć premierowy pokaz filmu „W jego oczach” Daniela Ribeiro.

Śniadanie w kinie

Uwielbiam dobre jedzenie i dobre kino. Jestem wielką fanką śniadań w ogóle, a dobrych śniadań jedzonych w fajnym miejscu i w miłym towarzystwie w szczególności. Dlatego śniadanie w kinie to coś wprost stworzonego dla mnie:-)

I jeszcze jedno – dzięki śniadaniu w kinie można rozpocząć weekendu już w piątkowy poranek. Czy to nie wspaniałe?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *