Wrzesień FOTOkronika

Nie macie czasem wrażenia, że wasze życie składa się głównie z pracy? Że wpadliście w tryb praca-dom-telewizor-sen-praca? Że jeden dzień jest podobny do drugiego, a czas ucieka wam przez palce? Sama łapię się czasem na takim myśleniu. Stąd pomysł na FOTOkronikę.

Staram się cieszyć z drobiazgów i czerpać z życia garściami. Ale – jak to w życiu bywa – nie zawsze mi to wychodzi. Pomyślałam, że taka FOTOkronika może mi w tym pomóc. Będę zatrzymywać na zdjęciach dobre chwile, miłe spotkania, ciekawe zdarzenia, a na koniec miesiąca robić coś w rodzaju „rachunku sumienia”, żeby zobaczyć, czy dobrze wykorzystałam te 30 dni, czy potrafiłam znaleźć czas nie tylko na pracę, ale również na odpoczynek, swoje pasje i marzenia.

A tak wyglądał wrzesień w moim obiektywie:

a) pierwsze 3 zdjęcia zostały zrobione podczas jednodniowego wypadu w Pieniny, na trasie Szczawnica-Palenica-Szafranówka-Durbaszka-Wysoka-Wąwóz Homole-Jaworki. Piękna słoneczna pogoda, wspaniałe widoki i ruch na świeżym powietrzu sprawiły, że ten dzień bardzo poprawił mi nastrój.

Słoń-kwietnik w Szczawnicy

Słonie w Szczawnicy :-)

Krowy na szlaku ze Szczawnicy na Wysoką

Krowa jaka jest każdy widzi;-)

Przechodziliśmy obok bacówki i miałam wielką ochotę na świeżego oscypka. Niestety nie udało mi się go kupić, bo w bacówce nikogo nie było :-(

Bacówka na szlaku Szczawnica-Wysoka

Bacówka na szlaku.

b) Kolejne dwa zdjęcia zrobiłam podczas Pikniku Śliwkowego w Bacówce Biały Jeleń. Bardzo sympatyczne miejsce np. na weekendowy wypad. Na miejscu m.in. hotel, restauracja i szkółka jeździecka.

stare chaty na terenie bacówki Biały Jeleń w Iwkowej

Bacówka Biały Jeleń

Bacówka Biały Jeleń

Bacówka Biały Jeleń

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *